ONLINE konference NA TÉMA:

ONBOARDING

na pozadí pandemie

Akce již proběhla

Jak pomoci lídrům a týmům s adaptací nováčků, kteří nastupují v době koronavirové?

Které kroky by měl obsahovat proces onboardingu ve virtuálním prostředí?

Může se nováček cítit vítaný, když jsou všichni tak vzdálení? Jaké má pocity?

ONLINE ONBOARDING je organizačně náročný, ale není neproveditelný. Pro nováčka není snadné orientovat se v nové práci bez přítomnosti v práci. Jak ho provést prvními dny a týdny skrze obrazovku počítače? Inspirujte se praktickými zkušenostmi s onboardingem v době karantény a koronaviru. Konference proběhne na platformě webinarjam, kde budete moci chatovat. Těšíme se na vaše dotazy. 

SEMINÁŘEM VÁS PROVEDOU:

OLga svobodová

HR konzultantka, koučka a školitelka. Programy adaptace a onboardignu zaměstnanců nastavovala v předchozí praxi HR manažerky a v rámci projektů implementace HR procesů pro organizace z komerční i neziskové sféry. Aktuálně se věnuje poradenství a školení v oblasti transformace manažerských a HR procesů do online prostředí.

Zuzana pešková

Head of HR softwarového studia Applifting, kde nastavuje onnboarding a další HR procesy, které společně s týmem neustále vylepšuje v reakcích na aktuální trendy a feedback kolegů. S onboardingy má letité zkušenosti právě i v remote/online prostředí. S formálním vzděláním v antropologii a sociologii přistupuje k HR vždy jako k human relations, ale nezapomíná ani na data a statistiky.

Eliška Čejpová

Eliška začala svou kariéru jako vývojářka, avšak postupem času se začala orientovat více na softovější tj. lidské faktory vývoje softwaru. V pozici Scrum Masterky v Mall Group, je péče o tým samozřejmou součástí jejího povolání. Dále se jako jedna ze členek core týmu organizace Google User Group CZ podílí na samotném onboardingu nováčků a nastavení onboarding procesů této neziskové organizace.

MAREK VELAS

moderátor

Onboardingem a adaptací zaměstnanců se zabývá v rámci networku HRvzory.cz. Má praktickou zkušenost s nastavováním onboardingu ve firmách a jeho provazováním s talentovými programy.

BODY programu

Detaily k preboardingu

Jak si připravit kandidáta před nástupem? Kdy začne onboarding program? A jakou roli bude hrát HR, přímý manažer a spolupracovníci?

První kroky po nástupu

Jak na uvítací balíček, zapojení do týmu a nastavení "partnera"? Co je potřeba sdílet o firemní kultuře a pracovním prostředí?

Nastavení cílů

Online nastavení cílů a nástrojů pro identifikaci očekávání nového zaměstnance.

Zpětná vazba

Jak získat zpětnou vazbu na onboarding program a jak změřit jeho úspěch?

Chybějící osobní kontakt

Jak zvládnout kritický aspekt online adaptace - chybějící osobní kontakt?

- Možnosti socializace a integrace do týmů prostřednictvím digitálních nástrojů
- Lidský rozměr komunikace s novým zaměstnancem a podpora jeho počátečního nadšení.
- Citlivé poskytování průběžné oboustranné zpětné vazby jako prevence odchodu ve zkušební době

VZDĚLÁVÁNÍ JEŠTĚ NIKDY NEBYLO DOSTUPNĚJŠÍ

Načerpejte nové nápady a inspiraci od těch nejlepších v oboru!

ONLINE KONFERENCE

NA TÉMA:

ONBOARDING

240 Kč bez dph

  • Čtvrtek 7.5.
  • 9:30 - 11:30