Minulé ročníky

Get complete control over the design of your WordPress site in a matter of minutes. Go from draft to website in less time than ever before.

téma minulého ročníků:

Chyťte a nepusťte

Přitáhněte talenty a nenechte je odejít

Boj o talenty vrcholí. Human resources se potýkají s nedostatkem lidí a doba robotů ještě nenastala. Všichni personalisté řeší tentýž problém. Jak získat talenty a jak je ve firmě udržet. Konference vám představí současné i budoucí trendy v recruitmentu a prozradí vám, jak vybudovat silnou značku zaměstnavatele, pro niž budou zaměstnanci dýchat. 

Dozvěděli jste se: 

JAK CHYTIT: Ti nejtalentovanější lidé se nepohybují na pracovních portálech. Ti už práci mají. Přetahovaná na profesních sociálních sítích může začít. Ale jak vyniknout? Jsou vaše benefity skutečnými benefity? Nebo už je nabízí každý? 

JAK NEPUSTIT: Úspěch společnosti stojí na lidech. Angažovaní zaměstnanci jsou jednoznačnou konkurenční výhodou. Vybudujte silnou firemní kulturu nadaných a nadšených lidí, kteří se identifikují se svou značkou.

ŘEČNÍCI MINULÉHO ROČNÍKŮ:

Zdenka Krejčíková

Recruitment Manager v CN Group CZ

RECRUITER ROKU 2018

Zdenka pracovala 5 let na pozici HR specialistky ve společnosti Seznam a nyní už přes 2 roky působí jako Recruitment Manager v softwarové společnosti CN Group. V IT prostředí se pohybuje od svých vysokoškolských studií, učí se programovat a v recruitmentu vidí možnost, jak propojit marketing, obchod i psychologii. V minulém roce vyhrála Recruitment Academy Awards v kategorii RECRUITER ROKU. Své know-how předává dál prostřednictvím svých tréninků. O její práci a trendech v recruitmentu se můžete dočíst na jejím blogu.

TÉMA: Vynikněte a dosáhněte rekordní response rate 

Vzhledem k situaci na trhu práce je nábor nových lidí stále náročnější. Nabídka převažuje nad poptávkou a navrch už nemají zaměstnavatelé, ale zaměstnanci. Pronikněte do současných trendů v recruitmentu a vynikněte vysoko nad konkurencí. Zdenka bude sdílet praktické příklady, které se jí osvědčily. Prozradí, jak oslovit uchazeče a jak dosáhnout vysoké response rate. Dozvíte se také, proč byste nikdy neměli zapomínat na bývalé zaměstnance. Nebojujte o talenty, nechte je bojovat o vás.

Jiří Matějovský

HR leader DECATHLON ČR (Happiness Resources Leader)

Jiří je francouzštinář a tělocvikář v záloze. Na konci 90. let získal své první divoké podnikatelské zkušenosti a v roce 2004 spoluzaložil rozvojovou firmu Akord OT. Na jaře roku 2009 se spolu s dalšími čtyřmi spoluhráči postavil na start vytrvalostního závodu DECATHLON ČR. Od roku 2014 se stará o spokojenost dnes už více než 1 500 spoluhráčů.

Bavme se svou prací 

Proklientský přístup už nepředstavuje nejvyšší prioritu. Na prvním místě nejsou klienti, ale kvalitní zaměstnanci, kteří dokážou zprostředkovat nadstandardní zákaznický zážitek. Pozornost se tak přesouvá z péče o zákazníky na péči o zaměstnance. Na úspěšný nábor by měl navazovat stejně úspěšný onboarding, jehož základem je předání smyslu a hodnot společnosti. Odborné dovednosti se pak dostaví samy. Jaká je úloha HR a týmových lídrů v onboardingu? Jak využít onboarding k rozvoji samostatnosti a pocitu odpovědnosti? O tom promluví zkušený HR (Happiness Resources) Leader.

Adam Polášek

Employer Brand Manager v INNOGY

Adam odstartoval svou kariéru v personální agentuře Grafron Recruitment. Nyní vdechuje život značce INNOGY. Budování employer brandu považuje za kombinaci vědy a umění. Věří, že nositelem značky zaměstnavatele není logo, ale především samotní zaměstnanci a jejich příběhy.

Employer branding s energií 

NEHLEDÁME ZAMĚSTNANCE! Adam vám představí strategii, která vedla k úspěchu náborové kampaně Innogy. Buďte originální, najděte odvahu odlišit se a vystoupit z davu. V opačném případě zapadnete a zmizíte v záplavě inzerátů. Víte, jak propojit všechny firemní složky ve fungující systém firemní kultury? Adam prozradí, které stavební kameny jsou nepostradatelné pro budování silného a stabilního employer brandu.

Jenůfa Pecháčková

Zakladatelka InspiroMatky & (do července 2019) Head of Talent&Development v Zentiva Group; (od září 2019) L&D Manager v PricewaterhouseCoopers Česká Republika

Jenůfa se pohybuje v oblasti lidských zdrojů více než 16 let. Věnovala se především řízení a organizaci vzdělávacích aktivit pro zaměstnance. Více než 4 roky působila ve vzdělávací společnosti, poté se přesunula do korporátního světa farmaceutické společnosti Zentiva. Je hrdou spoluzakladatelkou spolku InspiroMatky, který podporuje rodiče v návratu na pracovní trh. Jenůfa působí také jako lektorka a trenérka osobní efektivity. Nyní se nachází na kariérní křižovatce a od září nastupuje na novou profesní cestu na pozici L&D Managera ve společnosti PricewaterhouseCoopers ČR.

Kateřina Dvořáčková

Zakladatelka InspiroMatky & Employee Experience Lead v Carrier Refrigeration

Kateřina patří ke stálicím na HR scéně. Má více než 15 let zkušeností v interním HR. Je průkopnicí inovací a baví ji objevování lidského potenciálu a HR s lidským rozměrem. Chuť inspirovat a sdílet zkušenosti z personalistické oblasti ji přivedla ke spoluzaložení spolku InspiroMatky, kde s Jenůfou a Veronikou podporuje rodiče v návratu na pracovní trh. V současnosti pracuje pro mezinárodní korporaci Carrier Refrigeration Operations jako Employee Experience Lead.

Veronika Trutzová

Zakladatelka InspiroMatky & Partner v Employment express

Veronika má více než 15 let zkušeností v oblasti HR. V posledních letech působila v manažerské roli ve farmaceutické a FMCG společnosti. Její specialitou je podpora leadershipu a rozvoj manažerů prostřednictvím koučování a celostního přístupu. Ve své práci ráda využívá moderní technologie a sociální sítě. Velkou sílu spatřuje v networkingu a ve sdílení zkušeností, což ji přivedlo ke spoluzaložení platformy Business Welness Club, kde představila řadu zajímavých hostů. Je také spoluzakladatelkou spolku InspiroMatky, který podporuje rodiče v návratu na pracovní trh. Nyní je partnerem ve společnosti Employment Express.

Panelová diskuse: 

Získejte ty nejlepší, pečujte o ně a vytvořte pouto První dojem nelze nemít. Už první kontakt rozhoduje o tom, zda nováčky oslovíme a chytíme je za srdce. Proto je důležité ho vědomě utvářet a udržovat i v průběhu onboardingu a adaptace nováčků. Své zkušenosti s vámi budou sdílet tři ženy, matky, představitelky HR scény a zakladatelky spolku InspiroMatky.

hodnocení minulých ročníků

"Jako vždy, Top Vision to dělá dobře a víte, proč to dělá dobře. Protože vy, lidé, to děláte se zapálením a srdcem pro věc. Sebevětší firmu tvoří lidé a pouze k dobrým lidem se nabalují další dobří lidé. Pak jde vše samo. All the best!"
Jiří Burian
Adidas
"Výborná akce, moc mile překvapená jsem byla... Příště info do pozvánky, že bude degustace, dojela bych autobusem :-)"
Eva Rajs
Lindab s.r.o.
"Rád jsem se účastnil a několik podnětů mě nakoplo ke změně uvažování."
Dominik Adler
HBH Projekt